SyöteTriathlon - Tulosluettelo

Oulun Triathlon Club

Kisassa on: 28 saarjaa

Pojat 9v ja nuoremmat - osaanottajia: 2 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 09:00:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(80) Väyrynen ViljamiOTC 0:02:58.

(0:02:58.)

0:03:52.

(0:00:54.)

0:11:00.

(0:07:08.)

0:11:39.

(0:00:39.)

0:16:32.

(0:04:53.)

0:16:32.

+00:00:00

2(82) Pohjola JerryAlatornion Ahjo 0:04:27.

(0:04:27.)

0:06:40.

(0:02:13.)

0:14:27.

(0:07:47.)

0:15:35.

(0:01:08.)

0:24:05.

(0:08:30.)

0:24:05.

+00:00:00

Tytöt 9v ja nuoremmat - osaanottajia: 1 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 09:00:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(188) Järvinen Tuuli 0:03:05.

(0:03:05.)

0:04:25.

(0:01:20.)

0:14:14.

(0:09:49.)

0:14:58.

(0:00:44.)

0:20:59.

(0:06:01.)

0:20:59.

+00:00:00

Naiset Special Olympics - osaanottajia: 1 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 10:00:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(94) Oksa SaimiSpecial 0:08:25.

(0:08:25.)

0:10:34.

(0:02:09.)

0:20:51.

(0:10:17.)

0:22:15.

(0:01:24.)

0:31:04.

(0:08:49.)

0:31:04.

+00:00:00

Miehet Special Olympics - osaanottajia: 4 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 10:00:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(7) Carslon TeoSpecial 0:07:32.

(0:07:32.)

0:10:11.

(0:02:39.)

0:19:26.

(0:09:15.)

0:20:26.

(0:01:00.)

0:25:33.

(0:05:07.)

0:25:33.

+00:00:00

2(5) Kontkanen RoopeSpecial 0:08:49.

(0:08:49.)

0:11:44.

(0:02:55.)

0:23:51.

(0:12:07.)

0:25:35.

(0:01:44.)

0:30:55.

(0:05:20.)

0:30:55.

+00:00:00

3(6) Mikkonen JaakkoSpecial 0:06:58.

(0:06:58.)

0:09:18.

(0:02:20.)

0:29:58.

(0:20:40.)

0:31:33.

(0:01:35.)

0:36:10.

(0:04:37.)

0:36:10.

+00:00:00

xxx(8) Nevalainen RoopeSpecial

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

Tytöt 10-11 - osaanottajia: 4 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 10:57:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(170) Teho RoosaTriVateam 0:04:42.

(0:04:42.)

0:05:23.

(0:00:41.)

0:18:00.

(0:12:37.)

0:18:38.

(0:00:38.)

0:23:05.

(0:04:27.)

0:23:05.

+00:00:00

2(171) Borremans MetteHyvinkää triathlon 0:04:48.

(0:04:48.)

0:05:25.

(0:00:37.)

0:17:59.

(0:12:34.)

0:18:36.

(0:00:37.)

0:23:35.

(0:04:59.)

0:23:35.

+00:00:00

3(172) Turunen JannaJoroisten Urheilijat 0:05:39.

(0:05:39.)

0:07:34.

(0:01:55.)

0:20:40.

(0:13:06.)

0:21:21.

(0:00:41.)

0:25:45.

(0:04:24.)

0:25:45.

+00:00:00

4(173) Huovinen TaruJoroisten Urheilijat RY 0:05:45.

(0:05:45.)

0:07:33.

(0:01:48.)

0:23:00.

(0:15:27.)

0:24:04.

(0:01:04.)

0:30:10.

(0:06:06.)

0:30:10.

+00:00:00

Pojat 10-11 - osaanottajia: 1 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 10:57:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(60) Koivu VäinöStormin Teräs 0:05:20.

(0:05:20.)

0:06:11.

(0:00:51.)

0:18:58.

(0:12:47.)

0:19:41.

(0:00:43.)

0:24:21.

(0:04:40.)

0:24:21.

+00:00:00

Tytöt 12-13 - osaanottajia: 6 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 10:57:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(163) Hämäläinen SofiaTriVateam 0:03:59.

(0:03:59.)

0:04:35.

(0:00:36.)

0:16:18.

(0:11:43.)

0:16:51.

(0:00:33.)

0:21:00.

(0:04:09.)

0:21:00.

+00:00:00

2(165) Borremans LotteHyvinkää triathlon 0:04:11.

(0:04:11.)

0:04:48.

(0:00:37.)

0:17:25.

(0:12:37.)

0:18:01.

(0:00:36.)

0:22:21.

(0:04:20.)

0:22:21.

+00:00:00

3(164) Meskanen MinttuTriVateam 0:04:28.

(0:04:28.)

0:05:05.

(0:00:37.)

0:17:33.

(0:12:28.)

0:18:12.

(0:00:39.)

0:22:40.

(0:04:28.)

0:22:40.

+00:00:00

4(167) Haka-Risku EmmaTriva Team 0:04:32.

(0:04:32.)

0:05:18.

(0:00:46.)

0:18:16.

(0:12:58.)

0:18:58.

(0:00:42.)

0:23:22.

(0:04:24.)

0:23:22.

+00:00:00

5(166) Hurmansalo AinoTriVateam 0:06:09.

(0:06:09.)

0:07:17.

(0:01:08.)

0:22:22.

(0:15:05.)

0:23:36.

(0:01:14.)

0:29:28.

(0:05:52.)

0:29:28.

+00:00:00

xxx(162) Siika-Aho SaimiOuLo 0:05:17.

(0:05:17.)

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

Pojat 12-13 - osaanottajia: 7 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 10:57:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(62) Kervinen LeoTriathlon Vantaa ry 0:04:03.

(0:04:03.)

0:04:41.

(0:00:38.)

0:15:55.

(0:11:14.)

0:16:27.

(0:00:32.)

0:20:25.

(0:03:58.)

0:20:25.

+00:00:00

2(66) Karislahti AapeliTampereen Triathlon Klubi 0:04:24.

(0:04:24.)

0:04:51.

(0:00:27.)

0:16:15.

(0:11:24.)

0:16:56.

(0:00:41.)

0:21:10.

(0:04:14.)

0:21:10.

+00:00:00

3(63) Källström HenriTriathlon Vantaa 0:05:07.

(0:05:07.)

0:05:50.

(0:00:43.)

0:18:42.

(0:12:52.)

0:19:18.

(0:00:36.)

0:23:42.

(0:04:24.)

0:23:42.

+00:00:00

4(61) Lilja TuomasHelsinki Triathlon 0:05:21.

(0:05:21.)

0:06:27.

(0:01:06.)

0:20:28.

(0:14:01.)

0:21:05.

(0:00:37.)

0:25:30.

(0:04:25.)

0:25:30.

+00:00:00

5(64) Vapaaoksa UntoHeltri 0:05:30.

(0:05:30.)

0:06:19.

(0:00:49.)

0:20:13.

(0:13:54.)

0:20:55.

(0:00:42.)

0:25:56.

(0:05:01.)

0:25:56.

+00:00:00

6(196) Järvinen Juuso 0:05:09.

(0:05:09.)

0:05:58.

(0:00:49.)

0:21:09.

(0:15:11.)

0:21:49.

(0:00:40.)

0:27:56.

(0:06:07.)

0:27:56.

+00:00:00

xxx(65) Koivu ToivoStormin Teräs 0:04:23.

(0:04:23.)

0:04:49.

(0:00:26.)

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

Miehet U19 - osaanottajia: 4 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 14:30:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(14) Salonen Ville-ValtteriAquaPlus Triathlon 0:04:56.

(0:04:56.)

0:05:21.

(0:00:25.)

0:19:42.

(0:14:21.)

0:20:17.

(0:00:35.)

0:26:51.

(0:06:34.)

0:26:51.

+00:00:00

2(13) Paloviita PyryTriathlonteam 226 0:04:56.

(0:04:56.)

0:05:17.

(0:00:21.)

0:19:40.

(0:14:23.)

0:20:14.

(0:00:34.)

0:27:03.

(0:06:49.)

0:27:03.

+00:00:00

3(15) Fredriksson JohanTurun Urheiluliitto 0:04:50.

(0:04:50.)

0:05:12.

(0:00:22.)

0:19:41.

(0:14:29.)

0:20:17.

(0:00:36.)

0:27:28.

(0:07:11.)

0:27:28.

+00:00:00

4(12) Walther MaxTriathlon Vantaa 0:05:13.

(0:05:13.)

0:05:36.

(0:00:23.)

0:20:41.

(0:15:05.)

0:21:21.

(0:00:40.)

0:29:00.

(0:07:39.)

0:29:00.

+00:00:00

Naiset U19 - osaanottajia: 5 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 12:30:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(101) Juntunen RoosaLapland Triathlon Levi 0:07:11.

(0:07:11.)

0:07:53.

(0:00:42.)

0:24:22.

(0:16:29.)

0:25:10.

(0:00:48.)

0:33:37.

(0:08:27.)

0:33:37.

+00:00:00

2(104) Miisa MäkeläTriathlon Vantaa 0:06:23.

(0:06:23.)

0:06:52.

(0:00:29.)

0:24:09.

(0:17:17.)

0:25:04.

(0:00:55.)

0:34:30.

(0:09:26.)

0:34:30.

+00:00:00

3(103) Rainio EmmaStamina 0:07:34.

(0:07:34.)

0:07:56.

(0:00:22.)

0:26:12.

(0:18:16.)

0:27:11.

(0:00:59.)

0:35:30.

(0:08:19.)

0:35:30.

+00:00:00

4(102) Lehto SiiriTriathlonteam 226 0:07:08.

(0:07:08.)

0:07:56.

(0:00:48.)

0:26:02.

(0:18:06.)

0:27:04.

(0:01:02.)

0:37:41.

(0:10:37.)

0:37:41.

+00:00:00

5(105) Kontkanen IdaTampereen triathlonklubi 0:06:05.

(0:06:05.)

0:06:43.

(0:00:38.)

0:22:48.

(0:16:05.)

0:23:56.

(0:01:08.)

0:49:57.

(0:26:01.)

0:49:57.

+00:00:00

Miehet U17 - osaanottajia: 4 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 14:30:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(16) Tikkanen VilhoStamina TC 0:05:00.

(0:05:00.)

0:05:23.

(0:00:23.)

0:20:42.

(0:15:19.)

0:21:27.

(0:00:45.)

0:29:53.

(0:08:26.)

0:29:53.

+00:00:00

2(19) Hurmansalo OttoAqua plus triathlon 0:05:56.

(0:05:56.)

0:06:20.

(0:00:24.)

0:22:00.

(0:15:40.)

0:22:39.

(0:00:39.)

0:30:41.

(0:08:02.)

0:30:41.

+00:00:00

3(18) Leino AslaTriathlon Team 226 0:07:16.

(0:07:16.)

0:08:06.

(0:00:50.)

0:25:07.

(0:17:01.)

0:25:52.

(0:00:45.)

0:35:24.

(0:09:32.)

0:35:24.

+00:00:00

xxx(17) Kaila HiskiNasTri

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00


(00:00:00)

00:00:00

+00:00:00

Naiset U17 - osaanottajia: 7 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 12:30:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(116) Säntti ViiviOulu Triathlon 0:05:32.

(0:05:32.)

0:06:07.

(0:00:35.)

0:22:46.

(0:16:39.)

0:23:20.

(0:00:34.)

0:31:14.

(0:07:54.)

0:31:14.

+00:00:00

2(110) Turunen ElinaOulu Triathlon 0:05:36.

(0:05:36.)

0:06:02.

(0:00:26.)

0:22:45.

(0:16:43.)

0:23:21.

(0:00:36.)

0:31:48.

(0:08:27.)

0:31:48.

+00:00:00

3(113) Holmila EmiliaTriathlon Vantaa 0:06:25.

(0:06:25.)

0:07:09.

(0:00:44.)

0:23:56.

(0:16:47.)

0:24:54.

(0:00:58.)

0:33:37.

(0:08:43.)

0:33:37.

+00:00:00

4(111) Räisänen RitaTdt triathlon club 0:07:22.

(0:07:22.)

0:07:56.

(0:00:34.)

0:25:38.

(0:17:42.)

0:26:30.

(0:00:52.)

0:35:36.

(0:09:06.)

0:35:36.

+00:00:00

5(114) Hannus JuliannaTriathlonteam 226 0:07:17.

(0:07:17.)

0:08:18.

(0:01:01.)

0:26:54.

(0:18:36.)

0:28:02.

(0:01:08.)

0:39:01.

(0:10:59.)

0:39:01.

+00:00:00

6(115) Alihaanperä VeeraTuUL Triathlon 0:07:11.

(0:07:11.)

0:07:47.

(0:00:36.)

0:27:45.

(0:19:58.)

0:28:37.

(0:00:52.)

0:40:42.

(0:12:05.)

0:40:42.

+00:00:00

7(112) Nuoranne LiinaTurun Urheiluliitto 0:10:01.

(0:10:01.)

0:11:04.

(0:01:03.)

0:30:22.

(0:19:18.)

0:31:30.

(0:01:08.)

0:42:29.

(0:10:59.)

0:42:29.

+00:00:00

Pojat 14-15 - osaanottajia: 9 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 14:30:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(76) Borremans KasperHyvinkää triathlon 0:05:38.

(0:05:38.)

0:06:00.

(0:00:22.)

0:20:55.

(0:14:55.)

0:21:32.

(0:00:37.)

0:29:03.

(0:07:31.)

0:29:03.

+00:00:00

2(75) Vuorio RenéTurun Urheiluliitto 0:06:24.

(0:06:24.)

0:06:50.

(0:00:26.)

0:22:46.

(0:15:56.)

0:23:25.

(0:00:39.)

0:31:13.

(0:07:48.)

0:31:13.

+00:00:00

3(77) Aivelo NiiloTriathlon Vantaa 0:06:40.

(0:06:40.)

0:07:10.

(0:00:30.)

0:23:37.

(0:16:27.)

0:24:21.

(0:00:44.)

0:32:18.

(0:07:57.)

0:32:18.

+00:00:00

4(74) Venäläinen OnniStamina TC 0:06:15.

(0:06:15.)

0:06:45.

(0:00:30.)

0:22:47.

(0:16:02.)

0:23:35.

(0:00:48.)

0:32:40.

(0:09:05.)

0:32:40.

+00:00:00

5(71) Suikki TuomasTurun Urheiluliitto 0:07:28.

(0:07:28.)

0:07:57.

(0:00:29.)

0:24:42.

(0:16:45.)

0:25:28.

(0:00:46.)

0:33:30.

(0:08:02.)

0:33:30.

+00:00:00

6(200) Kinnunen Andreas 0:05:24.

(0:05:24.)

0:06:15.

(0:00:51.)

0:24:14.

(0:17:59.)

0:25:09.

(0:00:55.)

0:34:12.

(0:09:03.)

0:34:12.

+00:00:00

7(73) Lassila VeikkaTriathlon Vantaa 0:06:48.

(0:06:48.)

0:07:36.

(0:00:48.)

0:24:26.

(0:16:50.)

0:25:20.

(0:00:54.)

0:35:12.

(0:09:52.)

0:35:12.

+00:00:00

xxx(72) Hakola ToukoKemPy 0:07:00.

(0:07:00.)

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

xxx(70) Turunen AnttiOTC

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00


(00:00:00)

00:00:00

+00:00:00

Tytöt 14-15 - osaanottajia: 11 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 12:30:00
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(158) Keränen KaisaOTC 0:05:41.

(0:05:41.)

0:06:17.

(0:00:36.)

0:23:10.

(0:16:53.)

0:23:45.

(0:00:35.)

0:32:00.

(0:08:15.)

0:32:00.

+00:00:00

2(154) Vänttinen IinaTriathlon Vantaa 0:06:13.

(0:06:13.)

0:06:55.

(0:00:42.)

0:24:10.

(0:17:15.)

0:24:55.

(0:00:45.)

0:33:47.

(0:08:52.)

0:33:47.

+00:00:00

3(160) Mäkinen NennaX-Tri Lahti 0:06:50.

(0:06:50.)

0:07:28.

(0:00:38.)

0:24:30.

(0:17:02.)

0:25:40.

(0:01:10.)

0:33:56.

(0:08:16.)

0:33:56.

+00:00:00

4(152) Rantanen AnnikaTeam Manyone 0:06:48.

(0:06:48.)

0:07:35.

(0:00:47.)

0:25:25.

(0:17:50.)

0:26:19.

(0:00:54.)

0:35:25.

(0:09:06.)

0:35:25.

+00:00:00

5(159) Huovinen TaijaJoroisten Urheilijat RY 0:07:43.

(0:07:43.)

0:08:34.

(0:00:51.)

0:25:38.

(0:17:04.)

0:26:19.

(0:00:41.)

0:36:09.

(0:09:50.)

0:36:09.

+00:00:00

6(156) Backholm RebeckaTurun Urheiluliitto 0:07:44.

(0:07:44.)

0:08:20.

(0:00:36.)

0:27:03.

(0:18:43.)

0:27:54.

(0:00:51.)

0:36:50.

(0:08:56.)

0:36:50.

+00:00:00

7(155) Kettunen KatjaHelsinki Triathlon 0:06:36.

(0:06:36.)

0:07:25.

(0:00:49.)

0:25:42.

(0:18:17.)

0:26:22.

(0:00:40.)

0:37:06.

(0:10:44.)

0:37:06.

+00:00:00

8(157) Kokki FilippaTdt triathlon club 0:07:45.

(0:07:45.)

0:08:51.

(0:01:06.)

0:26:46.

(0:17:55.)

0:27:47.

(0:01:01.)

0:37:24.

(0:09:37.)

0:37:24.

+00:00:00

9(153) Suvitie MisellaKajo Triathlon 0:06:57.

(0:06:57.)

0:08:28.

(0:01:31.)

0:26:01.

(0:17:33.)

0:27:06.

(0:01:05.)

0:37:54.

(0:10:48.)

0:37:54.

+00:00:00

10(151) Vapaaoksa SohviHeltri 0:07:34.

(0:07:34.)

0:08:08.

(0:00:34.)

0:26:56.

(0:18:48.)

0:27:37.

(0:00:41.)

0:38:42.

(0:11:05.)

0:38:42.

+00:00:00

xxx(150) Tikkanen VienoStamina TC

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

Miehet Yleinen - osaanottajia: 3 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 15:56:10
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(1) Karppinen MikkoTurun Urheiluliitto 0:05:26.

(0:05:26.)

0:05:50.

(0:00:24.)

0:19:59.

(0:14:09.)

0:20:37.

(0:00:38.)

0:27:13.

(0:06:36.)

0:27:13.

+00:00:00

2(4) Järvinen JariStaminaTC 0:06:32.

(0:06:32.)

0:07:12.

(0:00:40.)

0:22:21.

(0:15:09.)

0:23:07.

(0:00:46.)

0:30:31.

(0:07:24.)

0:30:31.

+00:00:00

xxx(2) Harju Kim

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

Naiset Yleinen - osaanottajia: 3 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 15:56:10
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(95) Parviainen HenrikaHelsinki Triathlon 0:05:27.

(0:05:27.)

0:05:51.

(0:00:24.)

0:21:43.

(0:15:52.)

0:22:25.

(0:00:42.)

0:30:49.

(0:08:24.)

0:31:39.

+00:00:00

2(93) Lehto MariaStamina TC 0:05:37.

(0:05:37.)

0:06:08.

(0:00:31.)

0:22:29.

(0:16:21.)

0:23:14.

(0:00:45.)

0:32:11.

(0:08:57.)

0:32:11.

+00:00:00

3(96) Läärä HillaTurun Urheiluliitto 0:06:08.

(0:06:08.)

0:06:46.

(0:00:38.)

0:24:40.

(0:17:54.)

0:25:32.

(0:00:52.)

0:35:00.

(0:09:28.)

0:35:00.

+00:00:00

Miehet U23 - osaanottajia: 1 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 15:56:10
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(11) Turunen KalleOulu Triathlon 0:05:27.

(0:05:27.)

0:05:50.

(0:00:23.)

0:19:58.

(0:14:08.)

0:20:37.

(0:00:39.)

0:29:09.

(0:08:32.)

0:29:09.

+00:00:00

Naiset U23 - osaanottajia: 1 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 15:56:10
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(100) Keränen JosefiinaOTC 0:08:14.

(0:08:14.)

0:08:53.

(0:00:39.)

0:25:51.

(0:16:58.)

0:26:35.

(0:00:44.)

0:34:53.

(0:08:18.)

0:34:53.

+00:00:00

Miehet AG35-44 - osaanottajia: 1 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 15:56:10
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
xxx(189) Ohukainen Pauli

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

Naiset AG35-44 - osaanottajia: 3 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 15:56:10
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(136) Hakola Mirkka MaariaOTC 0:08:00.

(0:08:00.)

0:09:20.

(0:01:20.)

0:30:17.

(0:20:57.)

0:31:29.

(0:01:12.)

0:43:55.

(0:12:26.)

0:43:55.

+00:00:00

xxx(131) Heikkilä AnnaIisalmen Visa 0:06:44.

(0:06:44.)

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

xxx(130) Hakola MirkkaOTC

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

Miehet AG45-54 - osaanottajia: 2 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 15:56:10
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(48) Tikkanen AnttiStamina TC 0:06:41.

(0:06:41.)

0:07:24.

(0:00:43.)

0:22:48.

(0:15:24.)

0:23:40.

(0:00:52.)

0:33:16.

(0:09:36.)

0:33:16.

+00:00:00

xxx(32) Turunen PekkaOTC

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

00:00:00

+00:00:00

Naiset AG45-54 - osaanottajia: 2 kpl, sarjan lähtöaika: 2021-07-11 15:56:10
Sija (nro) Kilpailija Seura Uinti Vaihto_1 Pyöräily Vaihto_2 Juoksu Maaliaika ero ensimmäiseen
1(140) Höfling ImkeKUTU Triathlon 0:06:58.

(0:06:58.)

0:08:05.

(0:01:07.)

0:27:25.

(0:19:20.)

0:28:38.

(0:01:13.)

0:39:04.

(0:10:26.)

0:39:04.

+00:00:00

2(144) Kestilä MaaritHaukiputaan Heitto Triathlon 0:08:40.

(0:08:40.)

0:10:06.

(0:01:26.)

0:29:50.

(0:19:44.)

0:31:09.

(0:01:19.)

0:43:00.

(0:11:51.)

0:43:00.

+00:00:00

1